Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsirosodik ennyire a...

PLL_girl kérdése:

Mitől zsirosodik ennyire a hajam? Milyen sampont illetve balzsamot használjak, ami segithet?

Figyelt kérdés
Hat évig versenyúszó voltam és mivel ott minden nap klór éret a hajamat, rendszeresen mosnom kellett. Mióta abbahagytam (két éve) ugyanúgy mosom minden nap a hajam, és sokan mondják hogy ettől zsirosodik nagyon. De nem birom lecsökkenteni a mosások számát, mert már akkor is undoritóan néz ki a hajam, hogyha egy napot kihagyok, sőt, az utóbbi időben nem számit hogy mosom-e vagy sem, állandóan ugyanolyan zsiros. Tudnátok ajánlani olyan samponokat, amik megakadályozzák a haj zsirosodását? Előre is köszi a válaszokat!:)

2016. jan. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fejbőr szárazsága miatt kezd el zsírosodni.A bőr faggyút termel védekezésből.

Használj kemikália mentes sampont.Érdeklődj a gyógyszertárban,ott lehet kapni.Elsőre ez sem fogja megszűntetni,de idővel hozzá szokik a fejbőr.

2016. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam! :) Elvileg nagyon jó.


[link]

2016. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bio sampont használj, babafürdető is jó a célra. És ne mosd minden nap a hajad, állj át a 2napi mosásra, aztán idővel jobb lesz.
2016. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :))
2016. jan. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!