Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem napok óta, hogy...

Miért érzem napok óta, hogy lázas lennék?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtök óta azt érzem, mintha lázas lennék, és ki is porosodik az arcom. Ma is ugyan ezt éreztem, mintha beteg akarnék lenni, még csak hőemelkedésem sincs. Rossz a közérzetem. A másik tünet az, hogy állandóan ennék, hiába eszem mindig éhesnek érzem magam.


Máskor is volt ilyen de az csak egy napig tartott és nem is foglalkoztam vele.


Másnak is volt ilyen, mi lehet ez?


2021. nov. 2. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormon probléma,van ilyen.Nem hiszem,hogy bármi kezelendő,ha elmúlik vagy csak néha jelentkezik.Pre menstruációs tünet is szokott ez lenni.A puffadás is,a fázósság is,a hangulat ingadozás is,nagyon sok minden.Az egyik felét terhességi tünetnek másikat betegségnek nézik,de kétlem.Ha lázas akarnál lenni lázas lennél és nem meleged lenne hanem egyre jobban fáznál miközben emelkedik a testhőd.🤷🏼‍♀️
2021. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok csomószor én is, fogalmam sincs mi ez de örülök hogy nem csak én :)
2021. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Terhességre én is gondolnék, de egy éve már nincs párom, szoval az kizárólagos ok.

Köszönöm válaszod, igazad van, valóban inkább fáznék ha lázam lenne.


Igazából az állandó éhség az, ami nagyon zavar. Most is eszem, de nem szűnik az éhségérzetem.

2021. nov. 2. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem,ki is zártam a terhességet,és szerintem betegség sem.

Az ember pajzsmirigyét (ami a hormonokert felelős) nagyon sok minden befolyásolja,és olyankor furcsa tüneteket tudunk produkálni.


Lehet ez az időjárástól,lehet valami ételtől (a gabonafélék a testben lévő gyulladásokat serkentik például),lehet gyógyszertől,bármitől.

Plusz tél van,télen mindig többet kíván a szervezet :D

2021. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet...

Most is kétpofára ettem a kaját és fél óra után is korog a gyomrom. Nem értem miért? Már szinte fáj úgy korog. Most ez fura, de így van és ez nem gyomor panasz, azt másképp érezném.

2021. nov. 2. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az időjárási frontok és az enyhe vírusfertőzések érdekesen tudnak kombinálódni. Pár nappal ezelőtt enyhe hidegrázás érzésem volt, majd kipirultam és melegérzésem is lett, a lázmérő pont 37°-ot mutatott. Két óra múlva már semmi bajom nem volt és az izületi fájdalmam is eltűnt.
2021. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy jól vagy. :)

Köszönöm a válaszokat, remélem nekem is elmúlik.

2021. nov. 2. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!