Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy míg a...

Mi lehet az oka, hogy míg a betétet jóval többen használnak, mint tampont, sokan itt mégis a tampont ajánlják?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, miért lehet az, hogy a nők többsége, kb. 70-75 %-a az egészségügyi betétet szereti használni a menstruáció miatt, azonban itt az oldalon sokan mégis fújolnak rá, hogy az kényelmetlen, meg undorító, meg rossz, és a tampon a legjobb, meg az a megváltás? Mi lehet az oka az ellentmondásnak?

máj. 22. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Honnan van ez a reprezentatív felmérés? Mert szerintem messze nem igaz.
máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem frusztrál az érzés, ahogy folyik ki belőlem a vér. Minden percben attól rettegek nyilvános helyen, hogy átázok. Ezért ilyenkor tampont használok. Otthon pedig mosható bugyit.
máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Pont ez,hogy tampont kevesebben használnak. Reklám.

Itt nagyon sok terméket nyomnak,reklámoznak. Csak nézd meg,hogy dicsőítik a tápszert. Lassan egészségesebb lesz a gyártók szerint, mint az anyatej,ami kifejezetten annak a babának készül,aki szopik az anyja mellén... 😀😃

máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Én sem beszélem meg mindenkivel, mit használ, de akikről tudom, nyilvános helyen szinte minden ismerősöm mindig tampont használ, én sem szeretem a betéteket, és kevés olyan ismerősöm van, aki a tampont nem szereti, de ő is használja. Általában mindenkinek kényelmesebb, higiénikusabb (legalábbis erzetben) a tampon. Én max otthon használok betétet + éjszakára.
máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem használnak "jóval többen", ezt nem tudom, honnan vetted.


Mellesleg a tampon sokkal kényelmesebb, higiénikusabb (főleg nyáron amikor amúgy is izzadsz mindenhol), plusz nem kell attól félned, hogy átázol, ami egy betétnél óhatatlan.


Én az első napot leszámítva kizárólag otthon nappalra használok betétet. Éjszakára is tamponozok, mert elegem lett, hogy menzeszenként átlag 1x csupa vér az ágyam. Kösz, nem.

máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

“ a nők többsége, kb. 70-75 %-a az egészségügyi betétet szereti használni”


Milyen felmérésből van ez az adat?

máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6


[link]


Itt írnak róla ebben a cikkben. Sőt, nem is 70-75, hanem 75-80 % az, rosszul emlékeztem már.

máj. 23. 12:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hogy ki mit vásárol…. A legtöbb tamponhasználó is betétet vesz éjszakára szerintem, illetve gyengébb napokra nem jó a tampon. Szóval aki a tampont szereti, az fog betétet is venni, de aki a betétet szereti az nem fog tampont venni.
máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Senki sem szereti a betétet, egyszerűen csak a sok hátrány ellenére sem mernek mást használni... A sok kamut ne is említsük...
máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Ebből az oldalból nem lehet következtetéseket levonni, pl rengeteg melegeket istenítő, gyerekeket gyűlölő hozzászóló, ami pont nem jellemző az országra. Politika rovatba meg 90% utálja Viktort aztán mégis mindig nyer. Ezt az oldalt többségében liberális fiatalok használják, reprezentatív felmérésre nem alkalmas
máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!