Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy a húgycsőnyil...

Normális az hogy a húgycsőnyilásom kb. a vaginám nyílása felett van közvetlenül?

Figyelt kérdés

Lehet butaságnak hangzik a kérdésem, de belefutottam egy képbe a neten a női nemi szervről. És ott kb. egyenlő távolságra van a csiklótól és a vagina nyílásától, nekem meg a húgycsőnyílásom és a vaginám nyílása kb. 2 centivel lejjebb van a csiklómtól, és közvetlenül egymás alatt vannak.


Ez az anatómai rajz engem most nagyon megijesztett, hogy valami baj van velem.


máj. 22. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkinek olyan, mint ami a tankönyvben le van írva. Ha egyébként nincs vele semmi problémád, akkor teljesen felesleges ezen problémáznod. Te egy különleges személy vagy, aki nem hétköznapi.
máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Nincs veled semmi baj! A külső női nemi szervek nagyon sokféle lehetnek, alig-alig látni tankönyvi kinézetet! Van akinek a kisajkai nagyok, van akinek nem is látszanak, van akinek az egyik ajak nagyobb mint a másik oldalon, van akinek nagyobb a csikló ,vagy kisebb, ezerféle változat. És ez így szép és természetes!


Ahogy férfi nemi szervbol is sokféle változat van, ott is van vastagabb, vékonyabb, hosszabb rövidebb, stb.


Biztos,hogy nincsen veled semmi baj!! :)

máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!