Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el az orvosnak?

Hogy mondjam el az orvosnak?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek életemben először nőgyógyászhoz. Lényeg az, hogy még szűz vagyok, de barátommal már pettingeltünk többször és az utóbbi időben orgazmus után mindig vérzek.

Valamint hónapok óta maszti után is véreztem. Biztos, hogy nem sértettem meg magam, mert csak csikló orgazmus volt.

Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet? Hátha valaki tudja. Valamint, szerintetek csak így mondjam el ezeket az orvosnak, nem lesz gáz? Mármint, hogy ilyen szavakkal nem gáz ezeket elmondani?



2021. nov. 6. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan így mondd el. Nem egy barátnak mondod el hanem egy orvosnak.
2021. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mért lenne gáz egy orvosnak elmondani a panaszaidat?
2021. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthetően leírtad, teljesen jó. Nincs ötletem, ha nem lennél szűz, akkor lenne.
2021. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el nyugodtan így, ezek a szavak teljesen rendben vannak. Maszti helyett maszturbáció, de a többi ok.
2021. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el nyugodtan az orvosodnak.
2021. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

7

Ez nem lehet egy komoly dolog, őszintén. De ha menni kellene mégis, ilyesmit nem mondanék el, az biztos... Plusz az asszisztens is ott fülel.

Csináljon egy hasi ultrahangot, abból egy csomó minden kderül. Meg egy labor esetleg. Manuálisan úgysem fogja szűzként - remélhetőleg - megvizsgálni.

2021. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen rendellenes vérzést komolyan kell venni! Na az ilyenek miatt van ennyi rákhalálozás. Tünetek nélkül úgy mégis hogy állítson fel diagnózist az orvos? És úgy mégis mért kéne egy arra hivatott szakember előtt szégyellni a tüneteket? Hogy hogy vizsgálja meg, azt bízd rá az orvos szaktudására. A "plusz az asszisztens is ott fülel" kitétel kb 90%-osra tette azt, hogy komolyan nem veendő troll vagy. A maradék 10% pedig az, hogy hülye.
2021. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

9

Egy kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit, ott igenis számít sajnos a "plusz az asszisztens is ott fülel"...

Az, hogy mit gondolsz, kicsit sem érdekel; a kérdező feltett egy kérdést, elmondtam, hogy én mit (nem) csinálnék. Te is elmondtad, amit akartál, ennyi. Nem kell egyetértened, én sem értek egyet veled.

2021. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező titoktartásról még nem hallottál? Mellesleg mi a fene szégyellnivaló van a vérzésben? És mi a fenének kürtölné szét az asszisztens Jucika vérzését? Mellesleg még egy faluban se ismer mindenki mindenkit, nemhogy egy 10-20 ezres kisvárosban. És van olyan kérdés, amiben különböző véleményeknek van létjogosultsága, de az egészségügyi tünetek orvossal való közlése nem tartozik ezek közé, ott nincs alternatíva.
2021. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

11

"Kötelező titoktartásról még nem hallottál?" Ugye, ezt Te sem gondoltad komolyan... :)

Ismerős asszisztenstől csak azt nem tudom, amit nem akarok tudni...

Számomra a diszkréció alapvetően fontos. És ahol ez egy kicsit is sérülhet, oda én nem egyszerűen nem megyek, vagy nem osztom meg mással a gondomat. Részemről ennyi a történet.

2021. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!