Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csütörtökön megyek nőgyógyászh...

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz de mar hétfőn megfog jönni a menstruációm mondjam az orvosnak h később ismételjük meg a kezelését?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom befog zavarni az eredménybe és megint vissza fognak hívni mint ahogy most is.
2019. jún. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőgyógyász nem vizsgál olyankor, mert minek, inkább kérj egy új időpontot, ez meg pont felszabadul valakinek, akinek sürgős.
2019. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor kezelés vagy vizsgálat, ha kezelés milyen?


Mintavételt nem érdemes csinálni, visszafogja dobni a labor, hogy nem értékelhető a vér miatt.

2019. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hétfőn fog megjönni.

Most csütörtökön azért megyek mert behivtak h miért nem tudom annyit irtak h rakszures eredményem elkészült menjek be ebbe a hónapban de ha most megakar vizsgálni sztem felesleges lesz

2019. jún. 11. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max az eredményről lesz szí, ha nem mondták hogy ujabb minta kell akkor menjél nyugodtan max gyorsabban végez

Egyébként sok orvos megvizsgál ha vérzel is, egyedül minta vétel miatt lenne macerás,de te az eredményért mész

2019. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!