Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajak belső oldalán (felül,...

Nagyajak belső oldalán (felül, nem alul, tehát nem bartholin mirigy gyulladas) talaltam pár napja egy kis gombostufejnyi kemény kis dudort, tiszta fehér mint egy érett pattanas de nem lehet kinyomni, sőt nagyon nem is erőltettem. Fájni nem fáj?

Figyelt kérdés
Járok rendszeresen nogyogyaszhoz terhesgondozasra de nemrég voltam szóval jelenleg nincs idopontom. Valaki ötlet mi lehet? Terhessegtol esetleg? Szex utoljára régen volt mert veszelyeztetett terhes voltam és nem engedtek. Azóta elmúlt az oka de azóta meg nem talalkoztam a párommal 🙃
2021. nov. 7. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*bocsánat, kisajak, belső oldalán!!
2021. nov. 7. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt gyengül az immunrendszer, lehet összeszedtél valamit, esetleg nemi herpesz is lehet.
2021. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem nemi herpesz mert azom sajnos volt 2x is tehát nagyon jól tudom sajna az hogy néz ki, ráadásul nemrég szurtek is ra és negativ.. Igazából szerintem valami pattanas, amo nem akar se nőni se csokkenni csak nem tudom bármi kenőcs mehet e rá mivel megiscsak a, kisajkon belül van, nem a szemeremtesten. Oda meg még sosem kentem semmit 🤷‍♀️
2021. nov. 8. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Egy képet kéne csatolj.
2022. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!