Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy pasi női fogamzásgátlót...

Ha egy pasi női fogamzásgátlót szedne el lányosodna?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Furán hathat a kérdésem.

vannak nem váltós ismerőseim akik panaszkodtak hogy a magyar nemváltás egyenlő a "lepkefingal". annyira alacsony a hormon tartalma.

A minap felvetődött egy nőgyógyász ismerősömben, hogy régebben jártak hozzá nemváltósok feliratni. viszont a nőgyógyász barátnő mondta hogy szerinte egy női fogamzásgátló jobb eredményt érne el.

tervben van a nemváltásom de jelenleg nem tudom elkezdeni.

De felvetette hogy felirat női fogamzásgátlót. Szerintetek milyen hatása volna rám?

170cm vagyok 51kg és rendkívűl vékony tini lányos alkatom. 19 vagyok és 5 éve ilyen vékony tini lányos vagyok. Még a szőr se nő nagyon. És nemi életet sem élek és tervezek. Viszont egyszer volt egy hormon vizsgálat ami alapján kiderült hogy a férfi hormon szintem nagyon alacsony.(kb nincs) ezért lányosodtam el még általánosban és azért maradtam tini lányos alkatú. sokan nagyon lányosnak is tartanak mert hátközépig érő hajam van és olyan vékony lányos alkatom miatt. sokszor lánynak hisznek. A női fogamzásgátló lányosabbá tenne és elkezdenék lányosodni alkatra? Vagy ha elkezdem szedni akkor milyen hatása volna?

Saját felelősségre volna és barátnő feliratná.

Jelenleg a Tri-regol és a Lindynette van tervben. barátnő először csak egy honapot akarna próbáltatni.

Milyen eredménye és milyen hatása volna nekem ha nagyon lányos vagyok és alig van férfi hormonom?



2021. nov. 8. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán. Nem erre való.
2021. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Arra nem lenne jó, amit akarsz. Keresni kell egy endokrinológust, aki ezzel foglalkozik, ő tud felírni gyógyszert és beállítja a hormonszinteket.
2021. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Próbáld ki.
2021. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tervben van. Elvileg csak egy havi adag probara. Lindynette van most egy honapra és meglatjuk milyen ha nem jo akkor tri-tegol volna de az is probara. Ha ferfi hormon szintem alacsony es alapbol lanyos vagyok akor kissé lanyositana?
2021. nov. 9. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lányosítana. Esélyes, hogy hízni és szőrösödni kezdesz amúgy. :) Viccen kívül.


Másfelől, mit értesz lányosodás alatt? Magasabb hang, hosszabb haj, hosszabb köröm? Egyik sem lesz tőle. Vagy szép formás derék, csípő? Az sem lesz. A lábad sem lesz kisebb

2021. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát a szőr alig nő. Arcomon szinte havonta egyszer kell s megcsak nem is sűrű.

Hizni sem biztos bár nem gond. 7eve 50kg vagyok kb. Es nagyon vekony lanyos.


Nem azokra gondoltam. De olvasgattam hogy a bőr és haj másabb lesz. És noiesebb pontokon kezdek párnásodni.

2021. nov. 9. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem lenne egyenlő egy nemi átalakítással, sőt, sokkal inkább csak a mellékhatásokat tapasztalnád meg. Émelygés, hányinger, stb.

NEm fog melled nőlni, nem fog nőiesíteni.

2021. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent 1 honap alatt meg rendes hormonnal is alig tortenne valtozas, ennek tobb ido kell.

Fogamzasgatlo nem erre van es amire keszultok, az meg csalas is, mert a baratnodnek felirt venykoteles gyogyszert o nem adhatna tovabb. Nem tudom pontosan, hogy mit von maga utan, ha ez kiderul, de az tuti, hogy nem usszatok meg egy kis figyelmeztetessel.

2021. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as:

Még börtön is lehet belőle.

2021. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd le még párszor, hogy "lányos" légyszíves 😅


Amúgy elég bátor dolog random hormontartalmú cuccot szedni mert miért ne....

Inkább bízd ezt szakemberre.

2021. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!