Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett? Rettenetesen...

Mi történhetett? Rettenetesen fájt?

Figyelt kérdés

4 napja nagyon erős menstruációm van,de már nem vérzek annyira.Tampont+betét egy óráig elég.Hajnali 2-kor felkeltem arra,hogy pisilnem kell.Mikor próbáltam felülni fel volt fújódva alul a hasam,és mintha egy rakéta akarna kijönni rajta,begörcsölt.Ha oldalasan próbáltam felkelni akkor a végbél környékén éreztem olyat,mintha villám formába,szóval az egész fenekem begörcsöl.Próbálkoztam felkelni,de nem tudtam,majd a másik szobába lévő anyukám hívtam fel és ő jött át segíteni.Kikísért wc-re.Ezután elmúlt,visszamentem aludni.Reggel mikor ébredtem,ugyanez történt,csak nem fájt annyira.Még mindig erősen menstruálok.


Mitől lehetett ez?

Volt már valakivel ilyen?


18/L


2010. szept. 4. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el orvoshoz vagy nőgyógyászhoz! lehet hogy más bajod volt, nem a menstruáció miatt fájt annyira! de tényleg menj el nehogy valami komoly legyen! ha pedig ma már nem fog annyira fájni, és ha már jobban leszel akkor ne menj el, de ha a következő alkalommal is rosszul leszel, akkor lehet valami komolyabb is!
2010. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a menstruáció miatt görcsöltél ennyire,de ha megismétlődik, ne várj tovább. Amúgy pedig a négy napos ilyen extrém mennyiségű vérzés sem normális, orvosért kiált. Nyugodtan menj el az ügyeletre, megvizsgálnak (megnyomkodják a hasadat) és ha indokoltnak látják, továbbküldenek az ügyeletes nőgyógyászatra vagy más osztályra.
2010. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!