Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett odalent?

Mi történhetett odalent?

Figyelt kérdés
Párnapja azt vettem észre, hogy csíp lent, amikor pisilek, és nagyon fáj, amikor a nagydolgom végzem, mintha feszítene. Megnéztem a tükörben, olyan mintha a gáton a bőr kicsit meglenne repedve, 1-2x már vérzett is. 2 napja viszont a hüvelynél is elkezdett fájni és kisebesedni. Mitől lehet ez? Nem ez volt már az első alkalom. Tudtok valamit ajánlatni, hogy mivel kenegessem esetleg?
2011. szept. 20. 10:24
 1/6 anonim válasza:
nekem is volt ilyen és nem tudom mitől... nagyon fájt. én testápolóval kentem be és 2-3 nap alatt elmúlt.
2011. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magadtól ne kend semmivel, hanem mutasd meg orvosnak.
2011. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. Nem tudni mitől...Én azt vettem észre, hogy nálam inkább nyáron jön ki, amikor megizzadok, és nem tudok munkahelyen napi 2szer lezuhanyozni. Olyankor bekenem testápolóval és itthon nem használok bugyit, így mindig hamarabb gyógyulok. De szerintem menj el orvoshoz. Én még nem jutottam el, pedig kellene. Elég kellemetlen érzés. :(
2011. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert fertőzés is tud ilyen tüneteket produkálni. Nekem durva gombás fertőzéstől volt ilyen, és a "tipikus" gombás tünetek (túrós folyás, viszketés) megléte nélkül.
2011. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hete voltam dokinál és nem állapított meg semmit, csak a hüvely ph-ja nem volt megfelelő, arra adott egy gyógynövényes szert, amit elhasználtam, és úgy is éreztem hogy jobb is volt. Fertőzést, gombát nem talált, pedig elégsűrűn elő jön ez a problémám...arra gondoltam, ha neogranormonnal vagy bepantennel bekenem, elméletileg a babáknak való, bajom biztos nem lesz tőle. Dokihoz meg most egy ideig biztos nem fogok eljutni :(
2011. szept. 20. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
A bepanten jo,hasznalj pamut alsonemüt,es ne erös tusfürdöket,es amig el nem mulik,mellözd a nedves törlö hasznalatat is.
2011. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!