Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen faj a hasam...

Rettenetesen faj a hasam mikor megjon a menzeszem! Mit tegyek, h a kovetkezo alkalmalkor ne fajjon?

Figyelt kérdés
Annyira faj mindig a hasam amikor megjon a menzeszem, mintha mindjart szulnek!Bar nem szultem meg, de nagyon faj!Veszek be fajdalomcsillapitot de nem erek vele el semmit!
2011. júl. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj te szegény. Mintha én írtam volna ifjú lánykoromból. Nekem is iszonyatosan görcsölt a hasam, semmi nem használt rá. Régen + nem voltak ennyire sokféle fájd.csillapítók. Próbálj meg többfélét, nekem az aleve jött be, de a cataflam is igen erős fájd.csillapító. Előbbit recept nélkül, utóbbit csak receptre kapsz. Én már szültem és nem lett jobb.... Most csak azért nem fáj annyira, mert fogamzásgátlót szedek.
2011. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem is azt kell szednem!Mar 20 eves vagyok es baratom is van 5 eve!Attol talan nem fajna!Ja es mindog osszevissza jon meg!
2011. júl. 30. 13:25
 3/7 anonim válasza:
31%
ugyanígy vagyok mint te van ez a gyógyszer amit reklámoznak menstruációs görcsre, algoflex M a neve, én ezt szedem és tökéletesen bevált, mikor enyhén érzed a görcsöt illetve már azelőtt szedd be!
2011. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél melegvízes palackot a hasadra és igyál nyugtató teákat, mint például a citromfű-tea :) Ne erőltesd meg magad ilyenkor, finoman masszírozhatod is (inkább simogasd) a fájlalt területet, hátha enyhít egy kicsit a fájdalmadon :)
2011. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Én is így vagyok mint te:(Nagyon szokott görcsölni a hasam, és régen mindent kipróbáltam (apranax, nospa, algoflex m..., hőpárna, gyógytea)de egyik sem használt!viszont január óta a cataflamot szedem, és beválik:)mivel nagyon erős vigyázni kell vele. én mikor érzem, hogy első nap jön az a nagyon nagy görcs beveszem, és kb 1/2 óra múlva már hat is, és sokáig tart a hatása. szóval szerintem próbéld ki!
2011. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%
Nekem a málnalevél tea vált be. Már a megelőző napokon is ittam 1-1 bögrével, és az nap is, amikor megjött. És tökéletesen bevált. De a fogamzásgátló szedése is sokat segített, csak én azt nem tudtam sokáig szedni, mert mi nem vagyunk kompatibilisek egymással. Pedig sokfélét végigzongoráztunk a dokival. De egyik sem jó. Így nekem marad a tea és az óvszer. :)
2011. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
létezik erre algoflex-forte m nevű gyógyszer. de ha esetleg szexelnél, akkor nem kéne gyógyszer, ugyanis a szex oldja a mensis görcsöket.
2014. nov. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!