Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Visszatero hüvelyg...

Mit tegyek? Visszatero hüvelygombam van?

Figyelt kérdés

3 hete kezeltem ki magam canesten combival, 2 het alatt nagy nehezen rendbejottem, csak kozben terhes lettem, es persze azonnal kijott megint. 5 hetes vagyok még, orvsohoz 2 hetmulva megyek, addig jo lenne kezelni valamivel csak nem tudom mivel. Egetoen viszket, le tudnam marni a bőrt, veresre.. Vmi tanacsot mit hasznaljak?

Elozo terhessegemnel is kijott, akkor az orvos irt vagy 3fele dolgot, es csak igy mult el.



2021. nov. 11. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mivel terhes vagy, ezert jo lenne meg most elmenni orvoshoz es nem magadat kezelni. En nem varnek 2 hetet.
2021. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok hamarabb menni, ezt az egy idopontot tudtak adni.
2021. nov. 11. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

De amikor kerted az idopontot, akkor terhesseg megallapitas miatt kerted, nem? Termeszetes, hogy akkor korabban nem adnak idopontot.

Hivd vissza oket, hogy kozben gombad lett, most mi legyen.

2021. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Tejsav kúra
2021. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is előjött a gomba 5 hetesen.canesten 3at vettem és a dokim szerint is az volt a legjobb választás. Ő se adott volna mást.
2021. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!