Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltűnhet az érett tüsző egyik...

Eltűnhet az érett tüsző egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Decemberben inszeminációnk lesz, viszont most még megpróbálkozunk minden erőnkkel.


Járt már valaki így?

Átjárhatóságin 2 napja este 14 mm-es tüszőt láttak. Ma reggel (13. Napon, azaz 1,5 nap telt el) semmit nem látott egy másik orvos. Nem volt érett tüsző! Közben az Lh tesztek most erősödnek, és most kezdtem el érezni az ovus szokásos tüneteket.

Megrepedhetett tegnap 14mm-esen , vagy csak “béna” volt a doki vagy rossz volt a gép?

Nekem ez fura.. az első orvos átjárhatósági közben azt mondta szép nagy a tüsző, kb péntek-szombatra reped :)

Én ilyennel még nem találkoztam.



2021. nov. 11. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Douglasban látott folyadékot? Mert a tüsző repedés után szokott lenni.
2021. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem semmit, gyorsan is nézelődött..

amugy ma reggelre erôs pozitiv lett az lh tesztem, egész délelőtt fájt a hasam, és érzem hogy megrepedt, ha lehet ilyet mondani.

Reggel 6kor pozitív, 13-kor negatív teljesen.

Ma reggel együtt is tudtunk lenni, valamint ma este. Ez jó időzítés lehet? 😍

2021. nov. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!