Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tabletta vélemények?

Kérdezi kérdése:

Premens tabletta vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a lényeg, hogy pajzsmirigy alulmüködő vagyok. Gyógyszert is szedek rá, illetve kiderült a PCOS. Mivel babát szeretnék, rendbe rakták a hormonjaimat. De múlthonapban is és most ebben a hónapban is észrevettem, hogy mensi előtt barnázok. A dokim a sablont mondta, hogy diéta+mozgás. Szeretnék mást is kipróbálni. Olvastam erről a premensről. Mivel a mensim rendszertelen. És vannak is PMS tüneteim, gonsoltam kipróbálom. Kérdés, van akinek segített megszüntetni a barnázást? Vagy esetleg baba témában segített?

2021. nov. 12. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én 2 hónapig szedtem és most hagytam abba.

Erősebb pms tünetek miatt kezdtem el. Előtte kb mensi előtt 7-10napptól szenvedtem. Premensel már ovu előttől szenvedek.nekem nem jött be.

Barnázáshoz nem tudok hozzá szólni. Terhes bem lettem.

2021. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2021. nov. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!