Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most írattam fel először...

Most írattam fel először magamnak fogamzàsgátlót a női orvosom azt mondta akkor kezdjem el szedni amikor megjön a menzeszem. De most akkor a elejetől kezdjem el szedni a hétfői naptól vagy a pèntekivel? Mivel ma jött meg

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma jött meg, akkor ma kell bevenned az első szemet!

A menstruációd első napján kell elkezdeni szedni.

Így kezded, nyilván később ez az időszak lesz az, amikor nem szeded

2021. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A péntekivel mivel péntek van és ma jött meg
2021. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És van még hét fehèr tabletta a levél vègén azt akkor kell amikor következönek jönne meg?
2021. nov. 12. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Azt kezdd el szedni ahol a mai napi jelzés van. Vagyis péntek. Szépen haladsz majd körbe és egyszercsak elfogy. Nekem pl utána 7 nap szünetet kellett tartani. Nem tudom neked milyen van. Ha van placebo szem is akkor szünet helyett azt kell szedned.


De amúgy amikor én kiváltottam életem első fogamzásgátló tablettáját akkor azzal indítottam hogy 2x átolvastam a teljes betegtájékoztatót. Te is megteheted mert hülyebiztosan le van írva benne minden.

2021. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseket olvasva már nem tudok meglepődni azon sem hogy valaki fogamzásgátló tabletta mellett terhes lesz. Hiszen képtelen normálisan szedni...


Ha van 7 placebo szemed akkor ezentúl mindig úgy kell szedned hogy 21 szem tabi 7 szem placebo. És a 7 szem placebo egyikén fog kezdődni a megvonásos vérzés.

2021. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a gyógyszerhez mellékelt tájékoztatót, részletesen leírják, hogyan kell szedni.
2021. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoval pénteki napnál kezded, beszeded a szines tabikat. Amikor elfogy, szeded a fehéreket.

Az csütörtöki napon fog elfogyni.

Pénteken kezded újra szinesekkel

2021. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6, bonyolult, hosszú, egy méteres papír...szerinted? egyszerűbb így
2021. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szlovákul van és nem èrtek szlovàkul
2021. nov. 12. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2021. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!