Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig szőrösödik "normálisan"...

Meddig szőrösödik "normálisan" egy nő?

Figyelt kérdés
19 vagyok és nekem ez nagyon kellemetlen már, olyan helyen is intenzíven erős szőrszálak nőlnek ahol szerintem nagyon nincs helye, vetten lézeres ipl készüléket, de alig használ pedig professzionális, tönkreteszi ez a mindennapjaim mert akár milyen eljárással is fájdalmas a szőrtelenítés, azon gondolkodom hogy pajzsmirigy beteg lehetek.
2021. nov. 13. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs jó válasz! Van aki erősen szőrösödik, más meg nem. Lehet betegség mögötte, és van akinél normális. Menj el a háziorvosodhoz, beszéld meg vele és kérj endokrinológushoz beutalót.
2021. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is nonek szorszalak nem is kis mennyisegben pl a hasamon, ami talan szokatlanabb, illetve a bajuszomat is gyantaznom kell heti 2x is, kulonben eleg latvanyos. Gyorsan no a szor rajtam es a feher boromhoz raadasul meg fekete es eros is, rettenetes :D

De ez van. Kivizsgaltattam magam, se pajzsmirigy, se pcos, semmi (szerencsere), szoval en ilyen tipus vagyok.

Az ipl-t pedig nem mondanam professzionalisnak, ez egy hazi megoldas, ami nagyreszt kb semmit se er. Elvileg feher boron es nagyon sotet szorzeten segit leginkabb, ekkor a leghatasosabb, hat en ebbe beleillek, csinaltam sokaig, de semmit nem ert.


Lezeres szortelenites viszont lehet, hogy segithet. Ha nem is orokre, de evekre.

Egy kivizsgalasra elmehetsz nyugodtan, artani nem art, de lehet, hogy nincs semmi a hatterben.

2021. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi normális válaszokat 🥰🥰
2021. nov. 13. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, más tünetek mellett, pajzsmirigy alulműködés volt az oka, ami felborította a hormonháztartásomat.Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki, hogy ez a tüneted. Engem a nőgyógyászhoz küldött először, ő megnézte a petefészket stb, hogy nem vagyok-e PCOS-es és ott mindent rendben találtak, úgyhogy utána az endokrinológushoz kaptam beutalót.
2021. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!