Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16éves lány vagyok, torokmandu...

16éves lány vagyok, torokmandula műtét előtt állok valaki aki átélte tud tapasztalatot írni vagy le tudja írni hogy hogy zajlik? mert eléggé parás vagyok , a mutet altatasban fog zajlani

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha altatásban csinálják, nem érzel semmit. Ébredés után néhány kellemetlen napod lesz, banánt pár napig ne egyél. Folyékony, könnyen csúszó kajákat fogyassz, savanyút kerüld pár napig. Az első napokban kérhetsz fájdalomcsillapítót, nálunk anno maguktól is adtak a kórházban. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2021. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kiskoromban estem át rajta.


Elég szar élmény volt.

Nem lesz egyszerű de tulélhető.

Biztos kibillent a komfortzónádból, mint egy fogtömés.

2021. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha altatásban végzik, akkor nem fogsz semmit érezni. Nekem helyi érzéstelenítéssel csinálták, elég sz@r volt, de ennek már sok éve. Én is 16 voltam. Mindenesetre azóta nem voltam komolyan beteg, pedig előtte állandóan betegeskedtem. Drukkolok, hogy simán menjen, most már sokkal jobb gyógyszerek vannak.

N

2021. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Igazán az altatástól félek hogy felkelek e meg nem e lehet valami komplikáció mutet során de megprobalom elengedni
2021. nov. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!