Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi vált be legjobban hajhullas...

Mi vált be legjobban hajhullas ellen?

Figyelt kérdés

Tudni illendő rólam hogy a hajam az én ékszerem. Sokáig volt derékig erő de mindig rövidre le kellett vagatni mert elkezdett csomókban hullani. És nem csak ősszel. Alpicort hajszeszt írt fel a bőrgyógyász mert vérvétel semmit nem mutatott ki azon kívül hogy vashianyos vagyok. Arra is szedek vitamint mégis hullik. Cisztaim, csomók vannak a mellemben. Endometriózissal petefészek cisztaval műtöttek. Gyereket szeretnék voltam endokrinológusnal is hátha a pajzsmirigy okozza, de 3.5 értékű a tsh-m. Elvileg az nem okozza azt mondta az orvos. Nem tudom mi tevő legyek. Az atyauristen vitaminjait szedem már és mégis. Tanácsokat szeretnék kinek mi vált be?

26/N


2021. nov. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Erdemes kiprobalni hatha jo neked is. Friss elesztobol le kell egy picit csipni es azt osszebongyorgetni mint egy gyogyszer es mindennap egy ilyet lenyelni vizzel vagy amivel eppen jol esik! Viszont ha ez meg hasznos info akkor kolleganom teljesen megkopaszodott egy rossz fog miatt!
2021. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Igazából tömött fogaim vannak. Tavaly kiesett egy tomesem az meg lett csinálva. Lyukas fogam nincs. Inkább kis szuvasodasok voltak de azok be lettek tömve. Hát nem tudom tömés alatt mi lehet. Én kellemetlenséget nem tapasztalok.
2021. nov. 17. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol lehet egy gennyes goc alatta. Nem feltetlen akkor van baj ha mar erzed is!
2021. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz. Mikor ez elkezdodott annak már fuu 5 éve biztos. Fogorvosnal kezdtem. Akkor csinált gockutatast. Negatív lett. Azóta nem csinaltattam.
2021. nov. 17. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szemgyulladasom vezetett a fogamhoz ami tunetmentes volt
2021. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A borotva, mint patakinak!
2021. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként most tiszta vér a szemem. És nem tudom mitől. Nem fáj semmit nem érzek. 🤷‍♀️

De ez csak két napja. A hajhullas az több éve még van. A hajszesz enyhítette rajta. De tervezzük a kisbabát a hormonos hajszesz hosszútávra nem egészséges szerintem.

2021. nov. 17. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!