Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Striák ellen kinek mi vált be...

Striák ellen kinek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok és a mellemen, fenekemen, combomon tele vagyok ezekkel a fehér bőrhibákkal, ami engem nagyon zavar. Néhol még a térdemen is van egy kicsi. Továbbá narancsbőrrel is küzdök. 62kg vagyok, 172 cm-rel és nem volt olyan az életemben mikor olyan nagyon híztam vagy fogytam volna, ezért nem is értem miért vagyok tele striákkal.

De a legfontosabb kérdésem, hogy ezek ellen kinek mi jött be a legjobban? :)



2021. jún. 17. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltüntetni nem lehet, csak megelőzni. Ha kifehéredett, akkor ez már a végleges állapot.

Megelőzés: mozgás, elegendő folyadékbevitel, némi állati zsiradék minden nap, kell a kollagén a bőrnek. Illetve hidratáló testápoló.

2021. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahh, megelozni se lehet nagyon, en vilag eletemben vekony voltam,tehat soha nem hiztam hirtelen, aztan megis vannak striaim...sot, nem is nottem hirtelen,mert alacsony vagyok, mindig csak alig par centit sikerult nonom, 11 eves koromtol kezdve meg semmit :D

Ez sajnos genetika, nincs olyan csodaszer, amitol elmulnanak.


Lehet ilyen-olyan (nem otthoni,hanem szakember altal vegzett) kozmetikai kezelesekkel probalkozni, lehet, hogy egy nagyon picit halvanyitani fogja, de lehet, hogy csak kidobott penz.

Narancsbor ellen nincs tippem, en egeszsegesen etkezek, kemenyen sportolok, mindenfele kremet hasznalok es megis van valamennyi. En elfogadtam, ahogy a striakat is, ez van :)

2021. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!