Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba ellen nektek mi...

Körömgomba ellen nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

A két nagy lábujjamon elég durva körömgomba van, régóta kezeletlen.

Szeretnék végre kezdeni vele valamit.

Nektek mi vált be a legjobban? Mit javasolt az orvosotok? (Ha megnézettétek vele)

Lehet patikában/gyógyszertában kapható készítmény is. De szívesen meghallgatom a házi praktikákat, alternatív gyógymódokat is.


2019. dec. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ecsetelés teafaolajjal és grepfruitmagolajjal felváltva, de szigorúan betartva a láb- és a lábbeli higienát.
2019. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell menni orvoshoz! Ilyen esetben már nem segítenek a különböző ecsetelők. Belsőleg is kell szedni gyógyszert! Jobban jártál volna, ha mindjárt az elején elkezded a kezelést, mert így sok idő és sok pénzbe fog kerülni.

A hagyományos kezelési módtól eltérő a lézeres kezelés. Esetleg még ezt megérdeklődném, de ebben az esetben lehet, hogy azt is meg kell ismételni, ami nem olcsó mulatság. Előnye, hogy nem olyan macerás. Én nem olyan rég csináltattam meg az egyik körmömet, elég volt egyszeri kezelés, 24 ezret fizettem.

2019. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid és Ganoderma gomba.
2020. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!