Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótol lehet depress...

Fogamzásgátlótol lehet depresszio es kedvetlenség?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el szedni a lindynette fogamzasgatlot de azota kicsit kedvetlen és depis a hangulatom. Ezt még én is észrevettem. Lehet a fogamzásgatlotol? Nemi vágy is alig van és kicsit a életkedv is olyan lapos. Olyan semmi se erdekel féle. Azota munka után fel napokat alszok es este forgolodok. De semmi hanyinger vagy ilyesmi csak kedvtelenseg.

2021. nov. 18. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet mellékhatásként.
2021. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, de nem egy hét után szokott kialakulni, mivel még a hormon háztartásodra minimális hatással van.

Miért kezdted el szedni, ha ennyire félsz az esetleges mellékhatástól?

2021. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Én egyszer egy hónapig szedtem egy bébi tabit. Ez az egy hónap alatt hozzám se érhetett a pasim, mert teljesen elment a kedvem bármiféle nemi kontaktustól, depis voltam, rossz kedvű. Kb amint váltottam rá 1-2 hétre már teljesen más volt.


Érdemes váltani.

2021. nov. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erős rendszertelen mensi miatt. Nem nemi elet miatt. De körülbelül 3-4nap óta érzem így. Azota kedvetlenség s depresszió jellemző kicsit. Nem gond. Csak meglepett.
2021. nov. 19. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai váltani, várd meg, hogy elfogyjon az egy levél. Ha továbbra is fenn állnak a tünetek, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, és beszéljetek meg új gyógyszert.
2021. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!