Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki van most megfázva?Ki az...

Ki van most megfázva?Ki az aki már egy csomó zsebkendőt elhasznált a nátha miatt?

Figyelt kérdés
Én most meg vagyok fázva.Egy százas zsepit már elhasználtam

2021. nov. 6. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Meg vagyok fázva
Nem vagyok megfázva
28 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Könnyezik a szemem is a náthától.
2021. nov. 6. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 napig voltam taknyos múlthéten, de én papírtörlőt használtam.
2021. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én más miatt használtam el ennyi zsebkendőt
2021. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig az voltam, ma már voltam kosarazni meg futni is. C-D vitamin, tea, méz meg egy kis torokfertőtlenítő tabletta (torokfájásra) és túl is adtam rajta 95%-ban.
2021. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem covidom volt 1 hónapja 3 napig kiköhögtem a tüdőm, aztán semmi bajom sem volt már, azóta is jól vagyok. A köhögés azért kemény volt, de volt már ilyen régen is, az is valami vírus lehetett de 2011 körül tapasztaltam, csak ez órák alatt rosszabbodott és 130-as pulzus is kísérte. Nem volt kellemes, de megérte mert az immunrendszerem küzdött egy jót én meg kínlódtam, viszont természetes immunitás a legjobb dolog! :) Most már remekül vagyok és így oltatni se kell magam semmiféle löttyökkel.
2021. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!