Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menstruációm másfél...

Késik a menstruációm másfél honapja! (bár szokott kimaradni) állandóan pisilnem kell, és hányingerem is szokott lenni! Nem sokáig és csak inger! Szex közben pedig mostanában fáj. Van összefüggés? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, persze, de akár terhes vagy, akár nem, meg kéne nézetned magad dokival. Ha baba van a dologban, akkor azért, ha nincs baba, akkor pedig egyáltalán nem normális a késés és a fájdalom.
2009. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek utalhatnak terhességre. De miért nem mentél még orvoshoz vagy csináltál tesztet? Ha akarod, ha nem a babát, fontos, hogy mielőbb lásson orvos. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 1.5 hót késik és még nem teszteltél???? Azonnal tesztelj egyet! VAgy nem terveztek babát? Írj majd mizu?
2009. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tervezünk babát... ha jön jön...!nem szeretném semmi képpen elvetetni!
2009. márc. 14. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uh,hát figyelj ez elég babás tünetek. Nem értem én sem eddig miért nem teszteltél??? Már rég kimutatná.
2009. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, ha mindenképp megtartod, akkor is fontos elmenned nőgyógyászhoz, mert nemsokára a 12. héten fontos ultrahangvizsgálat van, amiben genetikai rendellenességeket, anatómiát néznek. Azonkívül fontos, hogy a védőnőhöz is eljuss.
2009. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez baba! A szex közbeni fájdalom is ismerőds, nekem a 7. héttől minidg fájt utána, nyilallt és hasonlók... Tesztelj, aztán dokizz! :)
2009. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ilyen ,hogy szag érzékenység meg ilyenek nincsenek...!szokott görcsölni a hasam...meg a hányinger is olyan,h kb 3-5 percig tart kicsit émelygek és elmulik...kívánós se nagyon vagyok!?
2009. márc. 14. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, nem minden terhességi tünet fog nálad sem megjelenni. Nekem pl. nem volt hányingerem, viszont rém fáradékony voltam, egy-két ételtől, italtól undorodtam, édességet egyáltalán nem kívántam, sűrűn pisiltem.
2009. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam tesztet, ami negatív lett,ma pedig megjött
2009. márc. 16. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!