Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért lehet, hogy amikor...

Az miért lehet, hogy amikor nekem megjön a menstruációm, kifejezetten jókedvem van?

Figyelt kérdés
Általában aki menstruál, az azon a héten ideges, rosszkedvű, viszont érdekes módon nálam ez nem így van. Több hónapon keresztül is megfigyeltem, hogy amikor nekem megjön, a görcsök és vérzés ellenére, én aznap jólérzem magam, sőt jobban is nevetek a vicces dolgokon, mint máskor. Van valaki hasonló helyzetben?

2021. nov. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez teljesen normális. A ciklus első fele erről szól általában. A második a tré. Ezt olvastam, és ez is a tapasztalatom.
2021. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért lesz jó kedved mert nem vagy terhes hisz megjött :D

Jól van,csak viccelek

A hangulatot hormonok irányítják

2021. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki ☺️
2021. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig jókedvem van, egyénként is, meg akkor is, ha megjött. Régebben mindig sokat késett, akkor aggodalmaskodtam is miatta. Mostanra szerencsére beállt nagyjából. Ha megjön, mindig örülök, azt jelenti számomra, hogy a testem teszi a dolgát, rendesen működik:)
2021. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!