Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan érzésem van, mintha a...

Olyan érzésem van, mintha a méhszájam ki lenne “lökődve”?

Figyelt kérdés

Mensi végén vagyok, ma felnyúltam a hüvelyembe és olyan, mintha a méhszájam kijjebb lenne, mint szokott lenni, nem tudom, hogy hogyan fejezzem ki magam rendesen. Ez teljesen normális, szokott ilyen lenni valakinek, vagy orvoshoz kéne fordulni?

Ezelőtt még soha nem nyúltam fel mensi alatt, ezért kérdezem.



2021. nov. 24. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekek. A párod farka meg a te kezed között azé van egy hangyanyi különbség. Előzőt értem, de utóbbit nem. Szóval aki felnyulkal, az miért???
2021. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk mert a tampont fel kell rakni? Vagy épp a kelyhet? Nem mindneki használ ám betétet.

És nem tudom, hogy a megmosott kezem miért lenne mondjuk problémásabb, mint a párom megmosott farka.

2021. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a kehelyről vagy a tamponról volt szó. Gyógyszert felhelyezni is más. Mindenki saját maga döntse el hogy tampont vagy betétet akar használni. De csak úgy felnyúlkálni hát nemtudom😨
2021. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is így szokott lenni. Mikor menstrualok lennebb van, mikor nem annyira fent van hogy alig érem el.


Nyugodtan felnyúlhatsz, jó tudni hol van a méhszájad. Én menstruációs kelyhet használok, nem értem az előző kommentelőket. Természetesen tiszta kézzel csináld, de nyugodtan megtapogathatod mi hol van.

2021. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!