Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon probléma? SOS

Tampon probléma? SOS

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hülyeséget csináltam. Tegnap jöttünk wellnessezni, de pont megjött, ezért tampont használtam. Hiába raktam a zsinórt a helyére, mindig kijött oldalt a bugyimból. Már elegem volt, hogy ott mászkálok a kék zsinórral a combomra tapadva. Visszamentem a szobánkba, felraktam egy új tampont és idegességemben ollóval elvágtam a zsinórt. Nem teljesen persze, hanem annyira, hogy ne lóghasson ki a bugyiból. Este zuhanyzás előtt ki akartam venni, de a madzag sehol nem volt. Tükröt tartottam oda, hátha látok valamit, de semmi. Kétségbe estem, de anyának nem mertem elmondani, mi történt. Próbáltam kinyomni izomból, de nem jött ki. Ujjammal nem mertem benyúlni, nehogy feljebb nyomjam. Ma reggelre már szaga is lett. Mit tegyek, hogyan tudnám kiszedni?? Orvoshoz nem akarok menni, nincs valami módszer erre, hogy magamnak meg tudnám csinálni?

16/L



2021. nov. 26. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinyomod és benyúlsz érte, nem fogod beljebb nyomni, nyugi.

Ha nem megy, szólj anyukádnak, bármilyen kellemetlen is, mert nagyon komoly betegségeket kaphatsz!

2021. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Guggolj le, úgy nyomd, és közben ujjal 0robakd meg kiszedni
2021. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj óvatosan benyúlni, hátha csak felcsúszott a madzag, lehet, hogy ki tudod tapogatni.
2021. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogod tudni kísérni. Szólj anyukádnak és irány az orvos.

Ha nem tudjátok kiszedni, abba bele lehet halni.

2021. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a guggolás kevés, tedd fel az egyik lábad a lecsukott wc tetejére, és úgy guggolj be félig ebbe a pózba, így még mélyebben hozzáférsz magadhoz.
2021. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Én is jártam így

Be nyúltam teljesen és kijött

2021. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem olyan mély az a hüvely, max 12 centi, nem fogod felnyomni sehova, főleg nem a méhedbe. Guggolj be, vizezd meg az ujjad és told fel. Közben nyomjál kifele is. Ha nem megy, akkor orvos, max azt mondod, elszakadt a madzag anyádnak. Ez nem vicces, mert belelehet halni ha az ott elfertőződik.
2021. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megoldódott, kérdező?


Még a csipesz jutott eszembe, ha nem tudtad volna esetleg kinyomni, de remélem, hogy már megoldódott és nem lett semmi baj!

2021. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már, hogy leszakadt a tampon zsinórja és bennem maradt a tampon. Leguggoltam, nyomtam kifelé közben benyúltam és meg tudtam fogni és kihúzni. Minél jobban tele van, annál könnyebben kijön.
2021. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett ??
2021. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!