Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt tampont használó...

Tapasztalt tampont használó nőktől kérdezném, h titeket nem idegesít, h a tampon madzagja ott himbálózik a lábaitok között, ha nincs rajtatok bugyi? Esetleg van valami tuti módszere erre a problémára?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, gáz ilyenkor bugyi nélkül lenni, de már most vagy 40 fok van a panelban az ötödiken, úgyhogy még egy vékonyka hosszított felsőt is nehezen tudok elviselni magamon, nemhogy egy passzos bugyit. Viszont este megjött a havim, és a tampon is csatasorba lett állítva. Totál más érzés úgy mensizni, h a nuni szabadon van és szellőzik, viszont a zsinórja nagyon idegesítő, ahogy megyek ott hintázik középen, ha leülök a popómat birizgálja, ha mocorgok a combomat, és nagyon zavaró, pláne, h most még egy picit hisztisebb is vagyok, mint egyébként.

2020. júl. 3. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretek bugyi nélkül lenni. De az pl zavar hogy a klotyóba is belelóg így en leszoktam vágni akkorára hogy még ki tudjam vele húzni de ne lógjon le hosszan.
2020. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
En leszoktam vagni belole
2020. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Én csak akkor vagyok bugyi nélkül, ha épp zuhanyzok, egyébként nem szeretek meztelen fenékkel járkálni, akármennyire is meleg van. De amúgy engem a tampon zsinórja bugyiban is idegesít, vécézéskor is, meg kb. mindig, szóval néhány alkalmat leszámítva, mikor épp nem volt más kéznél, nem is használtam soha tampont.
2020. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Utálok meztelenül lenni, meg s bugyi engem nem melegít, ha levetkőznék, akkor már inkább felülről
2020. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerencse, hogy nem vagy nő, különben rég megoldottad volna!
2020. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Erre izgulsz? Mennyire beteg.
2020. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Tuti pasi vagy, mert tudnád, mit csinálunk vele
2020. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem, egyáltalán nem zavart soha.
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Majdnem kreaiv volt.
2020. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Bugyi nélkül hülyén erzem magam. Foleg, hogy ha valakinek annyi van, baleset is tortenhet.

Nem nagy kaland egy tanga

2020. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!