Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ki milyen betétet...

Lányok ki milyen betétet használ? nem kényelmetlen nektek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mensizek akkor ilyet: [link]

Ha megvan akkor ilyet: [link]

2021. nov. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tisztaságinak:

[link]

vagy

[link]


szárnyas betét:

[link]

vagy

[link]


ha este mensi elején betétet használok, akkor az éjszakai betétek közül választok valamit, amúgy jobban szeretek tamponnal aludni, mert mindig ráébredek ha épp távozik a cucli :/ 3-4. nap már a fenti 2 betét is jó estére

2021. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Mensi alatt csak tampont használok, amúgy meg tisztasági betétet. Érdekes, mert a pasik mindig megkérdezik, hogy miért használom, ha nincs meg? Mondom én vagyok az egyedüli nő, aki nem szereti, ha napközben a bugyija lesz puncifoltos?:D Na meg nekem fázik is ott lent, ha csak bugyi van.
2021. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
#3 én is napi szinten használok tisztaságit. Soha nem gondoltam volna, hogy ez "probléma" amíg valaki ezen meg nem lepődött.
2021. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!