Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt olvastam vhol hogy a...

Azt olvastam vhol hogy a betét viselésénél cicanadrágot érdemes hordani mert helyén tartja a betétet. szerintetek éjjel is ajánlott viselni v naon kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Naon ???
2021. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szárnyas betét a minimum, hogy ne gyűrődjön rögtön össze a betét. Hogyha szükséged van plusz rögzítésre, éjjel elég egy szűkebb rövidnadrág.
2021. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kényelmetlen?
2021. márc. 25. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.
2021. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet szükség “rögzítésre”, ha éjjel sokat forgolódsz, ha a betéted “kifordul” a helyéről, ha nagyon izzadékony vagy, és emiatt nem tapad jól a betét, vagy ha nagyon bő vérzésed van, legalább van egy plusz réteg ruha, ami megóvja az ágyneműd. Ezeken a problémákon segít, ha van rajtad valamilyen szűkebb nadrág. Cicanadrágban még nem aludtam, az valóban kényelmetlennek hangzik, ezért javasoltam a rövidnadrágot. Igaz, én magam a pizsamanadrágot sem szeretem, csak igyekeztem segíteni. :)
2021. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utcára ne vedd fel, mert át fog látszani.
2021. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Napközben észreveszed ha elmegy a helyéről. Éjszaka meg vegyél szűkebb bugyit.
2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én ha megvan éjjelre úgy csinálom h a szoros bugyiba beteszek elcsúsztatva egymásra dupla betétet erre pedig cicanacit húzok ami helyén tartja a betéteket. eléggé kényelmetlen igy aludni de ha nem akarok reggel ágynemüt mosni ez egy jó megoldás.nincs mit tenni ez a női lét velejároja muszaly elviselni
2021. máj. 16. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem, ez nem a női lét velejárója, ez a te léted velejárója. Én egy sima betéttel és egy bugyival jól megvagyok éjszaka.

2021. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!