Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim területen a benőtt...

Intim területen a benőtt szőrrel mkt kell csinálni? El tudom valahigy magamnak távolítani?

Figyelt kérdés

Vagy a kozmetikus foglalkozna ezzel vagy valaki más?


Vigyázat, a következő sorok kicsit undik!

Még sosem voltam intim gyantán. Borotválni szoktam kb. havonta, és valamennyi pattanás szokott is ott lenni. Most láttam, hogy van ott egy elég nagy dolog, kicsit hozzányúltam és véres genny folyt ki belőle. Most nyomkodtam valamennyit és látom, hogy ilyen sötét, lehet, hogy lilás, de lehet, hogy azért mert a szőrt/szőröket látom a bőr alatt. Magamnak hozzányúljak? Csipesszel vagy tűvel, vagy mivel kezdjek neki? Vagy arra gondolotam még, hogy megyek gyantáztatni és pattanás eltávolításra is. (Intim területen szokott pattanást nyomni a kozmetikus?)


Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2021. nov. 28. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Egy képet tudsz csatolni?
2021. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak óvatosan, nagyon óvatosan.
2021. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Alkohollal lefertőtleníted, és óvatosan megnyomod egy tiszta zsepivel. Tűt nem használ ék, már úgyis felfakadt.

Éjszakára tegyél rá egy paradicsomot, tiszta gézt, és próbáld meg bedunsztolni. Reggelre sokkal kisebb lesz, és könnyen kifakad.

Én is jártam így többször is, egyszer viszont sebészet lett a vége.

2021. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha van otthon steril tű akkor azzal szedd ki, húzd ki a szőrszálat, gyakorlatilag be kell akasztani alá, aztán fertőtlenítsd le a helyet, 1-2 nap és elmúlik
2021. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű szőrbenövés ami begyulladt. Ilyen mindenkinél van. Ha eleget vársz akkor a bőröd egy idő után kilöki, de ki is szedheted óvatosan. Érdemes borotválkozás után arcszeszt használni és jó minőségű borotvát használni.
2021. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!