Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a mellemben....

Csomót találtam a mellemben. Milyen szakorvoshoz kérjek időpontot ezzel a problémával? A háziorvosom szabadságon van még 3 hétig, a helyettese meg nem veszi fel.

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Elsőre mammográfiára kellene beutalót szerezned, bármilyen szakorvos is oda fog küldeni.
2021. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ultrahangra.
2021. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35 év alatt csak ultrahang javasolt. Ebben a korban a sűrűbb mirigyállomány miatt a mammográfia kevésbé alkalmas, mivel a röntgensugár nehezebben járja át, így az apróbb elváltozások rejtve maradhatnak. (2#)
2021. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én biza oda mennék a háziorvos rendelőjébe,tetszik nekik,vagy nem.

Ilyennel nem lehet szórakozni.Aztán majd megkérdik ahogy szokták,eddig hol volt ?

2021. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra mehetsz beutaló nélkül, és ő majd ad beutalót mammográfiára, ha úgy ítéli, sürgősségivel.
2021. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen a csomó jellege? Olyan mint egy kavics keménységre vagy puhább? Fáj vagy nem? Elmozdítható vagy nem?
2021. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az utolsó válaszadónak:

Kb. búzaszem nagyságú, tapintásra. Ki is dudorodik. Nem fáj, nem elmozditható.

2021. nov. 30. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor első körben nőgyógyászhoz menj minél előbb aki majd megtapogatja és úgy küld el további vizsgálatra. UH vagy mammográfia..
2021. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!