Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hydrosalpinx esetén (kétoldali...

Hydrosalpinx esetén (kétoldali) petevezeték eltávolítása után sikeres volt az IVF-etek? Mindenféleképpen a műtét a megoldás? Mennyit vártatok műtét után és hogy viseltétek lelkileg?

Figyelt kérdés

#nőgyógyászati műtét #IVF #hydrosalpinx #Petevezeték eltávolitás
2021. dec. 9. 07:09
 1/8 anonim válasza:
Nekem sajnos nem sikerült se az első se a második. Depressziós lettem miután a másodikat is kivették.
2022. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Remélem azért ez majd elmúlik. Műtét után mennyit vártál a transzferrel? Stimuláció gondolom műtét előtt volt?!
2022. júl. 25. 20:56
 3/8 anonim válasza:

Kivették végül a petevezetéket? Azt olvastam hogy laparaszkóppal sikerülhet megnyitni.

Nálam most diagnosztizálták.

2023. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kivették, mert 50%-ban rontja a beültetés esélyeit a hydrosalpinx. Nem lettem depressziós, sőt. Kevesebb a fájdalmam azóta. Viszont a beültetésig sem jutottunk, ami igencsak lehangoló. A megnyitás hydrosalpinx esetén ha jól tudom nem téma, hiszen folyadékkal teli a petevezeték. Ráadásul bármikor lehetnek újra összenövések. Neked mit ajánlottak?
2023. márc. 28. 07:43
 5/8 anonim válasza:

Nem kaptam még semmit annyit mondtak hogy 3hónap múlva kontroll uh és ha marad kiveszik. Nade szerintem ez magától nem múlik el.

Neked ultrahangon látták vagy átjárhatóságin? Privátban el tudnád küldeni neked hogy írták le a hidros kepletet?

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Miért nem jutottatok el a beültetésig?
2023. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A felolvasztás után egy embrió sem jutott el az 5. napig. Fagyasztani kellett, mert a műtétet a stimuláció utánra terveztem.
2023. ápr. 1. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös: csak a méretét írták le, semmi mást
2023. ápr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!