Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hsg petevezeték átjárhatósági...

Hsg petevezeték átjárhatósági után hycosy? Érdemes?

Figyelt kérdés
Hsg vizsgálatom volt, sajnos annyira befeszültem, hogy a katetert is alig tudták felrakni, aztán elájultam. A befecskendezés csak pár mpig tartott, megint jött az ájulás, és a doki azt mondta hagyjuk, úgyis átjárhatatlan. Érzéstelenítés és boditas nélkül, henteseknél voltam, az egyik hentes kórházban. Olvastam, hogy érdemes lenne egy hycosy magánba, hátha át tudják fújni. Valakinek tapasztalat? Köszi előre is 28/L

2021. márc. 8. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly januárban nekem is volt.Nem volt se bódítás se semmi és én nekem nem volt rossz csak kicsit kellemetlen.Mondjuk nekem átjárható is lett.Neked azért volt ennyire rossz mert nem átjárható.Szerintem magánba altatásba vagy bódításba próbáld elintézni
2021. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Érdemes mert lehet hogy átjárhatóvá tenné és utána teherbe esnél könnyebben

#1

2021. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyes. Igen, tudom akkor jobban fáj. A baj az, hogy azelőtt fájt, mielőtt elkezdodott volna a folyadék benyomása. Akkor ajultam el. Utána azért nem, mert hirtelen abbahagyták...
2021. márc. 8. 18:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Neked csak bódításban lehet megcsinálni,ennyi
2021. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kár hogy a kedves orvosoknak ez nem esett le...😔
2021. márc. 8. 18:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Tb-re nem csinálják bódításban ezt a fajta vizsgálatot.Az orvos mondta nekem aki megcsinálta.Ezért kell magánba menni mert ott megcsinálják úgy ahogy te akarod
2021. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Inkább erre nem is mondok semmit. Szomorú hogy így van, főleg hogy az új meddőségi dokink azt mondta, hogy ha ennyire be voltam feszülve, nem is biztos hogy jó eredményt mutatott. Persze nem erre alapozok, lombikra készülök, de úgy érzem fölösleges volt ez a megerőszakolósdi..
2021. márc. 8. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen,ha befeszíted magadat akkor még a katéter is alig alig fér be ez így van.Szóval nem is biztos hogy nem vagy átjárható.Én lazítottam magam odalenn bár nem volt könnyű.Mindegy is mondjuk ha lombik lesz neked úgyis
2021. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lombikra azért gondolok, mert az orvos azt mondta. De szeretnék egy masodvelemenyt is, ezért megyek hycosyra. Mivel sokat küzdöttem felfázással, könnyen lehet hogy el vagyok záródva. De a remény hal meg utoljára😊
2021. márc. 9. 18:40
 10/17 A kérdező kommentje:
Érdemes volt, mindkét oldal átjárható, egyikén volt egy kis dugulás, amit a doki kinyomott. Egyáltalán nem fájt. De megy a panasz a kedves pápai doktornő ellen. Állítólag már sokan vagyunk, akiket félrevezetett, valakinek a babája életébe került, hogy ez a nő kezelte...
2021. ápr. 1. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!