Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét alatt fájdalom a...

Együttlét alatt fájdalom a hüvelybemenetnél?

Figyelt kérdés

1,5 éve élek aktív szexuális életet, és az első alkalomtól fogva problémáim adódnak az aktus közbeni hüvelyi fájdalommal. Az együttlét során szúró érzést tapasztalok a hüvelyem külső részénél, a hüvelybemenet legaljánál. Ez a fájdalom az első pár percben intenzív, az együttlét során enyhül, azonban utána is tapasztalom az érzékenységet. Gyakran apró seb is megjelenik, amely 1-2 nap alatt eltűnik. Aktus közben egy erős feszítő érzéshez tudom hasonlítani, mintha a hüvely bemenete (és az alatta lévő lágyabb szövet) nem lenne képes tágulni, ezáltal szakad/sérül. Többször voltam szakorvosnál, semmiféle fertőzést nem találtak, a tünetem nem párosul sem szokatlan folyással, sem viszketéssel. Gumi óvszerrel védekezünk a párommal, ezáltal felmerült a latexérzékenység is, de az orvosom kizárta. Sajnos nem tudott segíteni. Ez nagyban megnehezíti az együttléteket, és fogalmam sincs mi okozhatja a problémát.


Bármilyen tippet, esetleg segítséget szívesen fogadnék.



2021. dec. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem vagy elég nedves? Síkosítót próbáltad már?
2021. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
óvszer kidörzsöl. ennyi. óvszert idönként ujra kell kenni sikosítóval, ha pasid nem 2 perc alatt megy el. amugy óvszer egy tartós kapcsolatban, nagyon gáz dolog. óvszer kurvákhoz kell. egy rendes nőhöz van még húsz féle jobb fogamzásgátlási módszer
2021. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyesfajta obszcén megnyilvánulás után gondolom te férfi vagy, utolsó:) Ha óvszer csak kurvákhoz kell, akkor kérlek próbáld ki Te magad is a magas hormontartalmú fogamzásgátló tablettákat, esetleg a méhszájadon keresztül feltuszkolt spirált, stb. Sok módszert próbáltam, és úgy döntöttem számomra nem érik meg a szenvedést a tartós fogamzásgátlók mellékhatásai, így visszatértem az óvszerhez. Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 14. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, e foglalkozz tahó trollokkal.


Nekem is van ilyen, amikor megnyomja a gátat, és az picit bereped (általában nem megfelelő a szög, pl.). akkor utána napokig fáj, aktusok alatt újra, szóval meg kell várnunk, hogy begyógyuljak.

2021. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként sokat segítene, hogyha a pasid tocsogósra nyalna mindig! Vagy legalábbis megfelelően felizgatna, hogy kitágulhass normálisan.


Vagy B opció, túl vastag neked (exemmel ez volt a problémánk, szóval elég hamar szakítottam is vele ezért, mert hiába passzolunk egyébként, ha nekem 10/11 fáj a szex)

2021. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pongyolapitypang válasza:
Nekem is ez a problémám. Sikerült azóta választ találni?
2022. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!