Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez fertőzés lehet?

Ez fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Egyszer, május 25-én bennem maradt egy tampon másfél napot, nem tudtam kiszedni. Pár hónappal később kezdett több folyás lenni, az is fehér, aztán egy ideje zöld. Rossz szaga van.

Szűz vagyok, ha ez számít.



2021. dec. 15. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván.

Ha nagyon nem akarsz orvoshoz menni, a Betadine kúpot ajánlom kúraszerűen, de azért jobb lenne ha látna szakember.

2021. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos kellene ide
2021. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pár órája fáj a hasam alul, az ettől lehet?

Amúgy köszönöm a válaszokat, nyilván fogok menni orvoshoz.

2021. dec. 15. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy mindenért orvoshoz rohangáló típus, de sajnos 1 éve küzdök hüvelyi fertőzéssel, néha elmúlik, aztán megint visszajön, ha már kicsit borul pl. a belfloram. Az elmúlt évben kb 10X voltam orvosnál emiatt, akárhányszor próbáltam magamat kezelgetni, csak rosszabb lett. Mindenképp nézesd meg, ha van pénzed, inkább magánorvossal, mert SZTK-ban brutálisak.
2021. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!