Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma voltam élményfürdőben....

Ma voltam élményfürdőben. Hazaértünk,és a testemen sok piros duzzadt hólyagot láttunk meg-láb,fenék-, amelyeket már a vízben is éreztem, hogy fájnak, de itthon mégjobban. Alig bírok ülni is. Lehet a klóros víznek ehhez köze? Vagy valami fertőzés?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Érintésre, tapintásra is fájdalmas. Ami furcsa, hogy nem viszked. Csak fáj, ég és ronda.

Mi lehet erre a megoldás?



2020. júl. 11. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Holnap menjél el az ügyeletre, erre szteroidos krém kell; ha olyan helyen laksz, ahol van bőrgyógyászati ügyelet, akkor meg oda. Lehet klórérzékenység, de eddig nem volt ilyened?
2020. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen, mert frissen szortelenitett labbal mentem wellnessbe. en egy kicsit varnek, kend be valamilyen bornyugtatoval, szerintem csak akkor menj az ugyeletre ha nem lesz jobb.
2020. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!