Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra vagyok kíváncsi,-lehet...

Arra vagyok kíváncsi,-lehet hülye kérdés- ez tünetmentes fertőzöttnek kevesebb vírus jön ki az orrán?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy fújja az orrát mint egy focista, akkor nem.
2020. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A tünetmentes éppen annyira fertöz, mint akinek vannak tünetei, ÉPPEN EZÉRT veszélyes, mert nem tud róla, de a környezetet veszélyezteti
2020. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

2-es

Óriási tévedés. Egyértelműen van összefüggés a tünetmentesség és bent zsezsgő vírusok száma között. Ebből kifolyólag, igen, kevésbé is fertőz. A gyerekek között van nem egy olyan, aki senkit nem fertőzött meg, utólag derült csak ki az is, hogy egyáltalán koronás volt. Ezért is hülyeség bezárni az iskolákat, hatása nulla.

2020. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A probléma általában nem a tünetmentesekkel van. hanem azokkal akiken kijön ugyan a betegség, de tünetek megjelenése előtt már napokkal fertőznek, illetve a probléma még azokkal is van akinek van enyhe tüneteik pl orrfolyás, torokfájás és ráfájok hogy csak egy kis megfázás és végig fertőzik a munkahelyüket, iskolájukat. Amúgy az iskola, óvoda az egyik legjobb elosztó. Több óvónő ismerősöm is van koronás akik állítják hogy csak otthon és az oviban voltak.
2020. nov. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező ha a hivatalos álláspont érdekel akkor szerintem hasónlóan fertőz,

ha a logikus álláspont érdekell ,akkor egy tünetmentesnek az erősebb immunrenszere végett kevesebb virus szaporodik el ami fertőz,


De szerintem ha logikát keresünk ebben az egész cécóban akkor rosszul gondoljuk hogy van ...

2020. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!