Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm gyakran felfázik...

A barátnőm gyakran felfázik együttléteink után. Másnak volt hasonló, ha igen, mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés
Mintha én fertőzném meg, de nekem semmi bajom. Szex előtt mindig megfürdünk mind a ketten. Mégis többször volt már, hogy durva, felfázásos tünetei lettek. Nők, valaki talált ilyesmire megoldást? Köszi!

2021. dec. 19. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg UTI (urinary tract infection). Szex közben a hüvelybemenet körüli szervektől, területekről simán oda tud sutulódni bármi kórokozó. Top 1 szabály a lányoknál, hogy szex után menjenek el pisilni.
2021. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

És elmúlik magától? Volt laborvizsgálaton?

És te voltál STD-szűrésen? Voltak korábbi partnereitek?

2021. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Néha elmúlik, néha csak gyógyszerrel. Nincs más partnerünk. Voltam bőrgyógyásznál, vett kenetet, a kandida mindkettőnk szervezetében ott van (hamarosan kikezeljük), de asszem (?) ez ettől független.
2021. dec. 19. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3: Nem, nem független. Azzal fertőzöd vissza állandóan.

Amíg a kezelés tart, addig nem szabad szexelni. Kizárt, hogy az orvos nem mondta. De persze logikus is.

2021. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nagyon gyakran a kapcsolatunk kezdetén. Ha előtte és utána is van zuhany, valamint rögtön szex után pisi és rengeteg folyadék, akkor nincs semmi gondom. Ahogy elmarad a pisilés, szinte garantált, hogy másnapra jön a felfázás.
2021. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként akkor asszem, óvszert nem használtok.

Akkor viszont valószínűleg szed fogamzásgátlót (?).


Az antibiotikum.

Tehát kellene szedjen probiotikumot mellé, ha nem akar gombás lenni.

2021. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval lehet a candida-tól ilyen tünet? Ez jó hír, mert akkor annak kezelésével vége lesz. Kösz!
2021. dec. 19. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem candida, de Te fertőzöd vissza.Ahogy az 1- es írja.Higiéniára nagyon figyeljetek.
2021. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szenvedtem ezzel régen.. nálam egy idő után elmúlt magától, a barátnőd volt mással is előtted már rendszeresen? Nekem régen nem volt tartós párkapcsolatom, ritkán voltam csak együtt férfival, és amikor lett egy hosszabb kapcsolatom, akkor múlt csak el ez a dolog, de ott is idő kellett hozzá. Egyébként én rowatinexet vettem be egyből együttlét után, recept nélkül kapható, és olyankor nem jött elő ez a felfázás szerű dolog.
2021. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, még annak nézzetek utána neten, hogy "nászutas betegség". Nálam ez lehetett.
2021. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!