Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm gyakran felfázik...

A barátnőm gyakran felfázik együttléteink után. Másnak volt hasonló, ha igen, mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés
Mintha én fertőzném meg, de nekem semmi bajom. Szex előtt mindig megfürdünk mind a ketten. Mégis többször volt már, hogy durva, felfázásos tünetei lettek. Nők, valaki talált ilyesmire megoldást? Köszi!

2021. dec. 19. 15:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket.
2021. dec. 19. 18:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most szenvedek tőle... Kiidegel.
2021. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem mentél STD-re, szóval fingod nincs, miért fertőződik.


Hát, mondjuk mert TÉGED, mint potenciális forrást nem kezelnek ki. Bár én nem lennék olyan nemtörődöm pasassal, aki képtelen elvégeztetni egy szűrést magán és kikezelni magát velem együtt.

2021. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13#, drága, a nemi gondozós szűrés és a std szűrés közötti különbséget mondd el nekem, kérlek! Előbbin voltam. A kapcsolatunk elején AIDS szűrésen voltam.
2021. dec. 20. 09:27
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj 13..! Nekem régen bárkivel voltam együtt, előjött ez! Olyan 4-5 különböző ferfival voltam (évek alatt), és előjött, szóval nem hiszem, hogy a kérdezővel van a baj, de a stílusodon látszik is, hogy nem segíteni akarsz, csak rosszindulatúan bekötni bárkibe..
2021. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én még remélem, hogy válaszol a kérdésemre, hátha valami kimaradt, amit megtehetek az ügy érdekében.
2021. dec. 20. 14:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Próbáljátok még ki a tisztálkodás és minden aktus utáni pisi-tusi mellett a probiotikumot. Nekem ez segített. Pl. Gyntima kúp, vagy Lactofeel hüvelygél. Együttlét után használja a barátnőd.
2021. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket!
2021. dec. 23. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!