Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több éve epilálom a lábamat,...

Több éve epilálom a lábamat, és mindig marad szőrbenövés, és annyira kellemetlen, viszket. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán erre megoldás? Egyre több a benövés, és már van hogy szemöldök csipesszel sem tudom kiszedni és csak begyullad és sebes lesz a piszkálástól.
2010. szept. 6. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a világon semmit. Az elgyengült szőr könnyebben a bőr alá nő, mintha borotválnád. Vannak ezek a szőrbenövés elleni krémek. Na azok tuti semmire nem jók. 3 barátnőm is így él sajnos, ők nyomkodják, piszkálják, hogy kijöjjön, attól még rosszabb, mert tiszta seb a lábuk. Nem esküdnék rá, de talán a bőrradír és utána testápoló kicsit segít.
2010. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is évek óta epilálok, és egész minimális a szőrbenövés. A trükk pedig: luffa szivacsos radírozás legalább minden másnap. Bőrradírozó krémek meg tusfürdők erre nem sokat érnek. Szerintem kb. 500 forintba kerül,dm,rossman... de megéri. Nekem bevált, remélem neked is.

L21

2010. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Igen, a bőrradír alatt én sem a krémre gondoltam, hanem valami komolyabb "fegyverre". És amelett még a gyakori testápolózás, ami puhítja a bőrt, így könnyebben áttörhet rajta a szőrszál.
2010. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat ki próbálom majd a luffa szivacsos radírozást, de gondolom nem elég, ha a szivaccsal dörzsölgetem magam, hanem kell hozzá valami radírozó krém is. De milyen fajta, hova való legyen a radírozás, mert arcradírozásról már hallottam, de lábszárradírozásról még nem. Milyen krém alkalmas erre?
2010. szept. 7. 09:48
 5/6 anonim válasza:
szivacsos hozzászóló vagyok. Nem kell semmilyen krém már hozzá. A luffa szivacsnak olyan a felülete, hogy tökéletesen radíroz. Én fürdés közben szoktam, nyomok rá egy kis tusfürdőt és azzal radírozom. Ennyi.
2010. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem segíteni fog.
2010. szept. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!