Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kellemetlen szagú...

Miért ilyen kellemetlen szagú nekem ott lent?

Figyelt kérdés
18L vagyok, szűz, tehát nem lehet köze semmi nemi érintkezéshez. Naponta fürdök, 100%pamut fehérneműt hordok, igaz tangát. Pár hónapja tart, h nap végére kellemetlen szagom lesz ott lent, ezt olyankor érzem, ha kicsit terpesztve ülök le valahol. Nem tudom mitől lehet, nem tapasztaltam h bármiféle folyásom lenne, vagy bármi új. Mi lehet ez a szag? Lehet vmi betegség? Vagy esetleg a tanga az oka? Mert olvastam valahol h az nem egészséges de én már 4 éve csak azt hordok és még semmi bajom nemvolt tőle. Köszi a rendes válaszokat, már nem tudom mi lehet velem
2011. okt. 1. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlen szagú valószínű elkaptál valamit, nem csak nemi úton, nyilvános WC-kben és strandokon is össze lehet szedni dolgokat sajnos.
2011. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de mégis mit? És h h csak szag és semmi egyéb tünet? menjek el orvoshoz?
2011. okt. 1. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártana...

Esetlg arra tudok gondolni, hogy a lágyéki verejtékmirigyeid kezdtek el több izzadságot termelni, de azt észre vetted volna, mellé az nagyobb problémát jelentene, mert hormonális oka lehet hirtelen megváltozott szagú, megerősödő izzadságnak...

2011. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél a gyógyszertárban Canesten hüvelytablettát. Vény nélküli és 3 db van benne. Nekem is ezt ajánlotta az orvosom, ugyanez volt a problémám. Helyre is jött gyorsan.
2011. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

"És h h csak szag és semmi egyéb tünet?"


minden olyan elváltozás, ami szokatlan, arra utal, hogy gond van. tehát úgy értsd, hogy ez tényleg olyasmi, amivel orvoshoz kell fordulni, mivel olyan nincs, hogy csak szag. bizonyos folyamatok nem megfelelően zajlanak le benned.


személyes megjegyzésem lenne, hogy ha lehet, tangát ne hordj, akármennyire is harapnak rá, higiéniai szempontból hátrányos.

2011. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kellemetlen szagot okozhatja bakteriális fertozés,pl Escherichia coli.Ez egy végbél baktérium,ami tanga viselésekor konnyen átkerulhet a végbélbol a huvelybe.

Minél elobb menj el nogyogyászhoz,mert a huvelygyulladás sulyos kovetkezményekkel járhat,ha nem kezelik.

Utolso elotti válaszoló,a gombás fertozés nem okoz kellemetlen szagot.

Ne kezelgesd magad találomra.

Menj el orvoshoz,csináltass huvelyváladék tenyésztést,amibol kiderul,hogy milyen korokozó okozza a panaszodat,és a tenyésztés eredménye alapján kapsz majd megfelelo gyógyszert.

2011. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szag, magába is fertőzést jelent. Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert csak rosszabb lesz, ha nem kezelik megfelelően!
2011. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
milyen orvoshoz menjek?
2011. okt. 2. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász
2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fertőzéseket általában folyás is követi, de nem feltétlen.

Próbáld ki a Canestent pár napig, ha nem használ sajnos irány a nődoki.

És próbálj ne tangát hordani egy fél fenekes string bugyiban is szép lehet a popsid:)

A tesómnak is hasonló volt a baja, mindig visszafertőződött a gombával. A doki végül azt javasolta, hordjon hagyományos bugyikat, azóta semmi baja sincs.

2011. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!