Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs bugyi?

Menstruációs bugyi?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, vélemények?

Olyankortól várom, akik tényleg használják.


2021. dec. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez engem is érdekelne. De lehet kéne 2 tucat egy erősebb menszihez belőle, sőt:)
2021. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elméletileg sokat bírnak. Nekem nem olyan erős hálistennek, nekem egy napra 3 kéne körülbelül plusz egy estére. Este kimosom, reggelre megszárad :) De azért érdekelnének a tapasztalatok, hogy megéri e, azért nem olcsó.
2021. dec. 19. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En csak ejszakara hasznalom eros napokon, 2 db van belole, igy pont eleg. Nem tudom, hogy mindegyik ilyen-e, en a dm-ben vettem oket, hiaba nem annyira vastagok, nekem azert kicsit ilyen pelenka erzetem van tole, igy nappalra nem tudnam elviselni, nyaron foleg nem. Na meg cserelni is kene azert napi 1x-2x, ha csak ezt hasznalnam, es ha nem otthon vagyok, akkor maceras nekem a vetkozgetes idegen, munkahelyi wc-ben, na meg a tarolasa, stb.
2021. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 6 db van. Iszonyat kényelmes. Sokkal jobb, mint betétezni.

Erös napokon kehely mellé használom, gyengébb napokon magában.

Gyorsan megszárad, könnyü kimosni.

2021. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!