Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25. napon lefeküdtem a barátom...

25. napon lefeküdtem a barátommal 28-30. nap között szokott megjönni a menstruáció,10-13. -a között kellett volna megjönnie. Pattanásaim is kijöttek a hasam is fáj. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ebben a hónapban én is így jártam. 4én voltam együtt a férjemmel 8-án kellett volna megjönnie. Nem szokott késni így tök idegbeteg voltam, de végül 4napos késéssel megjött. LEhet neked is csak késik picit. NEm voltál beteg vagy nagyon ideges mostanában?
2008. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi:) Ebben a hónapban nekem is késett, bár nekem mostanság elég sok idegeskedés, meg gyógyszer volt, meg 2 hétig no sex:) a hüvelygomba miatt:)
2008. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy irtatok! Hát tegnap én is nagyon ideges voltam, hogy nem jött meg. Meg a hétvége felé is idegeskedtem akkor remélem megjön majd. köszönöm!
2008. dec. 14. 13:15
 4/4 anonim válasza:
100%
Ebben a hónapban a hold nagyon közel van a földhöz, jobban mint eddig bármikor, talán ez zavarhatott össze titeket is, nekem is késett 5 napot.
2008. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!