Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 11 napja...

A menstruációm 11 napja késik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 napos ciklusaim szoktak lenni, 4 napig tart. Volt ovulációs barna vérzésem a 23.napon, most pedig a 39.napon vagyok. Barátommal mindig óvszerrel védekezünk és utána is ellenorizzuk. Fogamzásgátlót nem szedek, 4 éve menstruálok. Influenzás is voltam, sok gyógyszert és c vitamint szedtem, talán benne lehet ez is. Holnap tesztelek, viszont nagyon félek az eredmenytol. Semmi terhességre utaló tünetem nincs. Légyszi segítsetek, van e okom aggódni.

2021. dec. 30. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Van hát a koton is 97%os védelem
2021. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptál?
2021. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, pfizert de még augusztusban.
2021. dec. 30. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony a teszt fogja megmondani, hogy terhesség vagy hormonzavar.

A c-vitamin, megfázás meg gyógyszerek hatásának betudni nettó butaság. Az oltás esetleg okozhatja, de ha augusztusban volt, akkor arra sem vennék mérget.

És hát a kérdésed alapján a félelmed a legjogosabb indok...

2021. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A terhességen meg egyéb nőgyógyászati problémán kívül bejátszhat még a stressz illetve a fogyás. Ha sokat idegeskedtél, nagyon stresszes volt az elmúlt hónapod valami miatt, vagy ha fogytál és alá mentél az egészséges testsúlyodnak, kimaradhat a menstruációd. De holnap a tesztből kiderül!
2021. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett :)
2022. jan. 1. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Mondom hogy a Pfizer.
2022. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!