Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon mellé egy vagy 2...

Tampon mellé egy vagy 2 betétet tegyek be?

Figyelt kérdés

2 hét múlva kendo edzőtábor és pont akkor lesz meg. Ha az edzésekre beteszek egy normál ob. tampont és mellé egy közepes betétet, az elég? Vagy éjszakait tegyek be? Mennyi az esélye, hogy àtázok e mellett?

A két betétet úgy értettem, hogy régen mikor nem használtam tampont, akkor kettőt tettem be, egymás mellé, így olyan hosszú volt, mint az éjszakai. Szóval szerintetek hogy legyen?

(Eddig még sose edzettem tamponnal)



2018. aug. 5. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A két betét alapból hülyeség, felesleges dolog. Vannak hosszabb betétek sima nappaliban is, felesleges az éjszakai. Az meg hogy átázol-e.. ezt neked kell tudnod, innen senki nem fogja tudni mennyire erősen vérzel. Edzés előtt beteszed a tampont, plusz betétet, ennyi. Nem kell túlkomplikálni. Arra meg nyilván lesz lehetőséged hogy rendszeresen cseréld a tampont-betétet.
2018. aug. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Tampon + éjszakai ;)
2018. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Életemben nem tettem még be 2 betétet egyszerre, nem igazán látom értelmét. Azt neked kell tudnod, hogy menyire erős a vérzésed. Nekem egy normál tampon 8 óra után sem telne meg, így egyáltalán nem kell félnem, hogy átázok, mert többnyire a betét sem lesz véres.
2018. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használhatsz "super" tampont is,annyival nem nagyobb az átmérője,hogy problémás lenne feltenni,viszont azért pár órával többet bír.
2018. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy éjszakai bőven elég. A 2 betétnek nincs sok értelme, mert ahol össze ér a kettő simán eláztathat, mellesleg elég kényelmetlen 2 betétet tenni, mert nem úgy illeszkedik, a szárnyak sem középre esnek, így le sem lehet őket hajtani.... Szerintem alapból szörnyen kényelmetlen lehet, nemhogy még edzés közben. Szerintem egy éjszakai bőven elég főleg a tampon mellé. Én is éjszakait használok nappal is, mert jó nagy, így ha eyetleg el is mozdulna, akkor sem megy mellé a cucc. Én sokszor edzettem már mensi alatt, és én még tampont sem használtam, csak az éjszakai betétet, és bőven elég volt az is. Ráadásul én vívok, full fehér a vívó ruha, szóval nekem különösen extra ciki lenne, ha a betétem nem bírná a strapát... Neked meg még tampon is lesz pluszban, úgyhogy szerintem ne aggódj emiatt!
2018. aug. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!