Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek eredetileg sötét...

Szerintetek eredetileg sötét szőke, de platina szőkére festett hajnál kb hány hajszál hullik el egy nap? Vagyis mennyi a normális? Mert úgy érzem túl sok hajszálam “veszik” el egy nap

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a festésen múlik, hanem az egészségi állapottól és a hajhossztol is. Egy rövidebb hajnál nem olyan látványos, mint ugyan az a mennyiség hosszú hajnál.


Ha úgy érzed, hogy sok, akkor menj orvoshoz. Labor, gockutatas,de lehet csak sima vitamin hiányod van és azért hullik.

2021. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy rengeteg hajad van, akkor nyilván több hullik ki naponta, mintha alapból kevés hajad van. Nekem például reggelente tele a fésű a hajammal, plusz jut mindenhová a lakásban. Pedig rövid, de rengeteg.
2021. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100 szál a normális maximuma.
2021. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb hátközépig ér a hajam, heti 1 max 2x szoktam megmosni, ki is fésülöm minden reggel, hogy ami ki akar hullni, az tudjon kihullni, az kb olyan 40 szál lehet. Viszont egy idő óta tele van a ház, a ruhák, az autó, és mások is megjegyezték hogy milyen nagyon hullik a hajam. Lehet azért mert hosszú és szőke, ezért feltűnik?

Nem lett kevesebb, se nem több hajam, és professzionális a festék is, amivel megfestik. Vitaminhiányom nincs, voltam orvosnál, azt mondta minden rendben

2021. dec. 31. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszú lett a hajad. Nekem konkrétan a szőnyeg tele volt vele hetente, amikor fenék alá ért. Most, hogy csak vállig ér, fel sem tűnik, hogy hullik.
2022. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!