Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 éves pasi vagyok. Szerintet...

28 éves pasi vagyok. Szerintetek gáz ha Gabi fürdetőt és társait használom az extrém száraz bőrömre, amiket eredetileg gyerkőcöknek készítettek? Ez bejön és normális lesz tőlük a bőröm, de olyan az illatom mint valami 6 évesnek.

Figyelt kérdés
barátaim szerint extrém gáz, mivel férfi vagyok, szarjak a bőröm szárazságára, mert már ez is "meleges" hogy a bőrömmel törődöm. Na meg volt olyan is aki azt mondta hogy ez valami pedofil dolog látensen hogy gyerek tusfürdőt használok. nektek mi a véleményetek? hetero vagyok!
2017. ápr. 17. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

semmi gáz nincs benne. jobb, mintha valakinek sörszaga van, vagy büdös az izzadt hónaljra utólag rákent deo-verejték elegytől. A legtöbb nagypofájú macsó srác ebben profi


a férfiak mindig fognak találni rá okot, hogy leb_zizzanak, ha bármiben kicsit is eltérsz az átlagostól, és érzik ratad, hogy érdekel a véleményük.


igazából éppen attól tűnsz b_zisnak a szemükben, hogy meghallgatod más férfiak véleményét. Tojd le, mit mondanak, és békén fognak hagyni.


A lányokat meg az fogja érdekelni, hogy ápolt és normális srác vagy-e, nem az, hogy mivel mosakszol. :)

2017. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. Én jobban szeretem, ha egy pasinak nincs "kanszaga". Pedofil meg biztos nem ettől lesz az ember 😁
2017. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azérg annyira nem érződik a tusfürdő hogy érezzék, a sima tusfürdősem nem még az ilyen babatusfürdők. Én meg fürdök 20 perc múlva már nem is érezni főleg ha meg fújsz magadra valamit az mégjobban elfedi. Ezzel azt akarom mondani hogy nem hiszem hogy azért piszkálnak mert érzik hanem mert montad nekik. Nyugodj meg nem érezni rajtad csak ők ba sztatnak vele.
2017. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem pasiként eszembe nem jutna egy percig is azzal foglalkozni, hogy egy másik pasi milyen tusfürdőt használ, vagy milyen illata van, főleg nem témázni rajta...

ha ebben a sztoriban valakinek gáz a viselkedése, és homokos beütésű, az nem te vagy, hanem a haverjaid

2017. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Baba tusfürdő jött be.Leszarom ki mit gondol,nem ő vakarózik a száraz bőrtől.
2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Cseréljétek le a tusfürdőt jó minőségű szappanra és meg lesz oldva a száraz bőr!


Amúgy, ha ez vált be, akkor semmi gáz nincs benne

2017. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na, #5-é egy pasis hozzáállás. Tanuld el tőle, és nem lesz több beszólás
2017. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,te legalább torodsz a boroddel.Readasul ezeknek olyan jo illatúk van.😄
2017. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Én azt se tudtam, hogy vannak a fürdéshez még külön kencefincék is, nemhogy milyen... Ettől függetlenül nyilván előfordulhat, - ahogy minden más férfinál is - hogy ilyen-olyan gyerek/női dologgal kerülök kapcsolatba, mivel minden ilyenfélét jó tág értelemben a család női tagjai hordanak be a lakásba, én meg nyilván nem fogok külön ezzel a témával foglalkozni, életemben nem jártam ilyen jellegű boltban se, azt se tudom, merre van. Tehát, ha most kimennék a fürdőszobába egy tanulmányútra, könnyen kiderülhetne, hogy a sampontól kezdve a törölközőfogasig az mind női, csak ezen még valahogy nem gondolkoztam el eddig...


De nincs bennem semmi előítélet ilyen témákkal kapcsolatban, pl. mikor félnapra kimegyek a mínusz húszba, ahhoz van egy jó vastag téli harisnyám... ami még anyámé volt lánykorában. Hát mit tudom én, honnan máshonnan lehet ilyet szerezni... Célját megteszi, azt kész.

2017. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz!:)

Dicséretre méltó ha egy pasi törődik magával.

Az én barátomnak sincs "kanszaga".

Néha olyan hintőpor vagy édeskés illata van mert az anyukája olyan mosóporral moss vagy nem tudom. :D

De nagyon aranyos és szívesen bújok hozzá. *-*

2017. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!