Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 hetes terhes lehetek, a...

Kb.4 hetes terhes lehetek, a tesztek pozitívak lettek, eredetileg pár napon belül kellett volna menstruáljak. Az normális ha hasszurkát érzek és enyhébb görcsöket?

Figyelt kérdés
Már volt 3 hónapja egy missed ab-om,aggódom is nehogy valami baj legyen :(
2012. jan. 13. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Amolyan mindjárt megjön érzésed van, ugye?

Ez normális, megnyugtatlak. Én is izgultam az előző terhességemkor, mert úgy görcsölt a hasam, és a derekam is majd leszakadt, futotatm dokihoz azt hittem baj van. De megnyugtatott hogy teljesen normális érzés.

Aztán 1 hét múlva el is múlt.


Sok boldogságot!

2012. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én a pozi teszt előtt néha még tampont is tettem be, annyira tutira vettem, hogy meg fog jönni. Azóta már 22 hete késik, és elég nagyokat rugdos is. :)) Gratulálok!
2012. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítettetek :)
2012. jan. 13. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam. Aztán elpanaszoltam a nővéremnek, hogy nem jön meg mégis olyan érzésem van. Azt ajánlotta csináljak tesztet, mert ugyanígy volt mielőtt kiderült, hogy egy kisbaba fejlődik a pocakjában. Csináltam tesztet, persze pozitív lett. Most 6 hetes a babócám, és a múlt héten maradtak abba a görcsök.
2012. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom menjél el dokihoz, mert nagy valószínűséggel neked is fel fog írni valami terhesség megtartó gyógyszert. És jobb félni.Szerintem

Amúgy normális ahogy az előttem szólók is írták, de jobb figyelembe venni az előzményeket.

2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!