Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs vérben 5-6 cm...

Menstruációs vérben 5-6 cm hosszú átlátszó "gumi" állagú dolog. Mi az úristen lehet ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még szűz, de szedek Lindynette tablettát. Ma reggel jött meg, alhasi fájdalmakkal (gyógyszer előtt elég kemény PMS-em volt, láztól hányásig minden volt ami kellett).A tablettát figyelmetlenségből 10 nappal tovább szedtem, mint kellett volna (21 helyett 31 napig), a 7 napos szünetet 12.27-én kezdtem. Egész nap a hasfájáson kívül semmi gondom nem volt, majd délután hirtelen felerősödött, kimentem a mosdóba és kivettem a tamponom majd amint leültem a wc-re kicsúszott belőlem ez a valami(igen, tudom, rendkívül gusztusos de nem tudom máshogy megfogalmazni). Szüleimtől a segítségkérés sajnos nem opció, tabu a téma a családban és amúgy sem vagyunk egymás szíve csücskei. Bármi tipp, hogy mi ez?

2021. dec. 31. 19:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, de az eset óta a hasfájás elmúlt, teljesen jól vagyok, ezért nem is érzem szükségességét, hogy orvoshoz rohanjak. Azért viszont érdekel, hogy ez micsoda.
2021. dec. 31. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a méhed faláról leváló nyálkahártya...

Semmi rendkívüli.

2021. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba tudod “véletlenül” tovább szedni, mikor egy levél 21 szem????
2021. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem úristen, hanem nyálkahártya. Ne pánikolj! A nőgyógyásztól kérdezd meg, hogy most akkor mit csinálj a tablettával. Hogy a fenébe tudtad a 21 tablettát 31 napig szedni? Ez nem játék, ez durva!
2021. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nm is értem.... hogy lehet egy 21 db-os tablettát "véletlenül" tovább szedni...???


Atyavilág. :-D

2021. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szűzlány-kérdéses troll. A sokadik kérdésében tesz fel olyan kérdéseket, szűznek kiadva magát, amiről egy nő kb rögtön levágja, hogy azt biztosan nem egy másik nő kérdezte.
2022. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

PMS nem jár lázzal és hányással. ;)


[link]

2022. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 harebell ***** válasza:
89%
Ahogy írták, nyálkahártya, semmi komoly. Viszont azt jó, ha tudod, hogy nem baj, ha néha nem tartasz szünetet két levél között, az viszont nagyon nem jó, ha egy levelet félbehagysz. Szóval legközelebb ha (akár véletlenül - bár a fogamzásgátló nem játék, szóval jobb, ha nincsenek vele kapcsolatban véletlenek meg figyelmetlenségek) tovább szeded, inkább szedd végig azt a levelet is és kész.
2022. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyálkahártya. De ha valóban nő vagy, ennyi ésszel (=összevissza) nem szednék tablettát a helyedben, mert úgy tönkreteszed a hormonrendszered, hogy sose áll helyre.
2022. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szüzen mi a f@sznak szed valaki fogamzásgátlót?
2022. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!