Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs vérben 5-6 cm...

Menstruációs vérben 5-6 cm hosszú átlátszó "gumi" állagú dolog. Mi az úristen lehet ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még szűz, de szedek Lindynette tablettát. Ma reggel jött meg, alhasi fájdalmakkal (gyógyszer előtt elég kemény PMS-em volt, láztól hányásig minden volt ami kellett).A tablettát figyelmetlenségből 10 nappal tovább szedtem, mint kellett volna (21 helyett 31 napig), a 7 napos szünetet 12.27-én kezdtem. Egész nap a hasfájáson kívül semmi gondom nem volt, majd délután hirtelen felerősödött, kimentem a mosdóba és kivettem a tamponom majd amint leültem a wc-re kicsúszott belőlem ez a valami(igen, tudom, rendkívül gusztusos de nem tudom máshogy megfogalmazni). Szüleimtől a segítségkérés sajnos nem opció, tabu a téma a családban és amúgy sem vagyunk egymás szíve csücskei. Bármi tipp, hogy mi ez?

2021. dec. 31. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Szüzen mi a f@sznak szed valaki fogamzásgátlót?


Mert sok orvosnak még mindig ez az egyszerűbb, mint kivizsgálni a háttérben húzódó problémát.

Felírják mindenre. Rendszertelen ciklustól a túlzott pattanásosságig.

2022. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!